Biržų mokykla-darželis „Vyturėlis“

„Augame ateities kūrėjais!“

Birželio 16-26 d. Biržų mokykla-darželis „Vyturėlis“ dalyvavo respublikiniame sveikatos stiprinimo projekte – vasaros stovykla-piknikas gamtos apsuptyje „Vaikų vasara“. Projektą organizavo RIUKKPA ir Kauno lopšelis-darželis „Pušaitė“. Projekto metu vaikai stiprino sveikatą, patyrė judėjimo džiaugsmą, atskleidė individualius gebėjimus bei plėtojo  ugdymosi kompetencijas, lavino saviraišką ir kūrybiškumą.

Parašykite komentarą

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)