Biržų mokykla-darželis „Vyturėlis“

„Augame ateities kūrėjais!“

Mūsų mokykloje startuoja naujas Lietuvos Specialiosios olimpiados komiteto  tarptautinis  Norway  Grant  projektas „Raidos sutrikimų turinčių vaikų integracija per sportą“. Projekto trukmė 3 metai (2021 – 2023). 

      Projekto tikslai: didinti  sutrikusios raidos vaikų integraciją per sportą ugdant jų socialinius ir motorinius įgūdžius, skatinant kartu su įprastos raidos vaikais mokytis, žaisti sportinius žaidimus. Krepšinis šiuo atveju bus kaip pagalba greičiau integruotis naujoje aplinkoje.

      Nuo balandžio 1 dienos  į šį projektą, su kitomis 8 mokyklomis iš visos Lietuvos,  įsijungs  ir  mūsų mokyklos  16 ugdytinių komanda  nuo 6 iki 12 metų amžiaus.  Krepšinio treniruotės jiems bus organizuojamos  2 kartus savaitėje. Ugdytiniai bus  supažindinami  su pradiniais  krepšinio žaidimo  technikos elementais – kamuolio varymu, kamuolio perdavimu, kamuolio metimu į krepšį. Projektą vykdys krepšinio trenerė Monika, kūno kultūros mokytoja Daiva ir ikimokyklinio ugdymo mokytoja Genovaitė.

      Dėkojame LSOK programos „Jaunieji atletai“ koordinatorei Lietuvoje Aušrai Kriškoviecienei  už  pakvietimą dalyvauti  Norway Grant projekte.