Biržų mokykla-darželis „Vyturėlis“

„Augame ateities kūrėjais!“

Gruodžio 8 d. „Vyturėlio“ krepšininkai, dalyvaujantys NORWAY GRANT projekte, vyko į Biržų kultūros ir sporto centro krepšinio salę. Čia jie dalyvavo šventiniame sporto renginyje „Kalėdinis krepšinis“!

Organizatoriai šio renginio metu siekė dalyvius įtraukti į krepšinio žaidimus, gerinančius kūno valdymą, lavinančius orientaciją erdvėje, ugdančius gebėjimą tinkamai vertinti situaciją ir sprendimų priėmimą. Vienuolika dalyvių renginį pradėjo energingu pasisveikinimu – komandos šūkiu. Iškart po to visi atliko netradicinius apšilimo pratimus – mankštą su krepšinio kamuoliais. Pagrindinės renginio dalies metu visi vaikai dalyvavo komandinėse užduotyse: „Kamuolio gaudymas ir varymas“, „Būk atidus“. Taip pat dalyvavo žaidimuose, kuriuose derinami įvairūs krepšinio technikos judesiai, veiksmai, pratimai: „Varymas per linijas“, „Ryklys ir žuvelės“ bei daugiausia dalyviams džiaugsmingų emocijų sukėlusiuose „Medis – akmuo“ ir „Nugriauk – pastatyk“. Po tiek daug aktyvių ir emocingų sportinių veiklų, prieš pat renginio pabaigą, visi dalyviai dar sužaidė ir ramų žaidimą „Grobikai“. „Kalėdinis krepšinis“ baigėsi visų renginio dalyvių apdovanojimais, kiekvienam jų buvo įteiktas atminimo medalis ir skanus prizas.

Į darželį mažieji krepšininkai grįžo ne tik apdovanoti, bet ir pilni įspūdžių. Kaip teigė patys vaikai, vienas labiausiai jiems patikusių ir didžiausių renginio įspūdžių – krepšinio salė! Taigi, „Kalėdinis krepšinis“ ne tik stiprino vaikų sveikatą, gerino jų krepšinio įgūdžius, tačiau ir sukūrė mažą kalėdinį stebuklą – suteikė vaikams daug džiaugsmo sportuojant didelėje, gražioje, tikroje krepšinio salėje. Koks gražus ir stebuklingas „Vyturėlio“ krepšininkų švenčių laukimas!