Biržų mokykla-darželis „Vyturėlis“

„Augame ateities kūrėjais!“

Rugsėjo 22 dieną Biržų mokykloje-darželyje “Vyturėlis” vyko akcija “Rieda ratai rateliukai”. Akciją pradėjo administracijos darbuotojos velomobiliu apvažiuodamos aplink darželį. Vaikai ir  kiti bendruomenės nariai darželio stadione atliko  mankštą. Didžiausia staigmena vaikams buvo į darželį atvykstanti velomobilių kolona. Kiekvienas turėjo galimybę pavažiuoti šia transporto priemone – velomobiliu. Vėliau vaikai  žaidė įvairius judriuosius žaidimus, važinėjo dviračiais ir paspirtukais,  įveikdami kliūčių ruožus. Tiek maži, tiek dideli patyrė daug džiugių emocijų.

Parašykite komentarą

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)