Biržų mokykla-darželis „Vyturėlis“

„Augame ateities kūrėjais!“

Mokslo metams vis labiau artėjant link pabaigos „Vyturėlyje“ buvo pastebėti keisti ir neįprasti ženklai. Kažkas pamatė didžiulį spalvotą lagaminą, iš už uždarų durų sklido dar niekada negirdėtų ritmų garsai, šmėžavo egzotiškų kostiumų detalės. Visa tai daugeliui kėlė susidomėjimą ir vienintelį klausimą – „Kas gi čia vyksta?“ Visų didžiuliam džiaugsmui paskutinąją gegužės savaitę smalsumas pagaliau buvo patenkintas ir paslaptis atskleista – „Vyturėlyje“ įsikūrė kelionių agentūra „Svajonių vasara“!

Ši kelionių agentūra išties nepaparasta, nes iš visų pasaulio agentūrų skiriasi ypatingomis savo savybėmis: suteikia galimybę nukeliauti į bet kurį pasaulio kraštą, į kelionę kartu pasiimti galima ne tik savo darželio draugus ir mokytojas, bet ir visus šeimos narius! O svarbiausia – ši agentūra teikia ir ypatingą kelionių paslaugą – kelionę į pirmąją klasę!

Didžioji kelionių diena „Vyturėlio“ kelionių agentūroje vyko gegužės 26 dieną. Visi vyturiukai, kartu su savo šeimomis, pasipuošę, nešini lagaminais ir trupučiu jaudulio, susirinko tam, kad KARTU aplankytų pačius įvairiausius pasaulio kraštus. Šventę pradėjo patys mažiausi keliautojai, nusprendę atsisakyti ilgų varginančių kelionių ir pasirinkę keliauti po Lietuvą. Vyresnieji rinkosi tolimesnes kryptis – lankėsi Latvijoje, Ispanijoje, Brazilijoje, Amerikoje, Afrikos žemyne ir net plaukė į Karibus. Kiekviena aplankyta šalis keliautojams suteikė daug džiugių emocijų, o skirtingi vaikų, tėvų ir mokytojų pasirodymai buvo tikras džiaugsmas akims. Pamačius tiek įvairiaspalvių kostiumų, išgirdus tiek skirtingų dainų ir šokių, o svarbiausia, pajutus ypatingą darželio ir šeimų bendrystę, kiekvienas iš tiesų galėjo patirti tikrą SVAJONIŲ VASARĄ!!!

Kartu aplankius tiek skirtingų pasaulio kraštų, „Spinduliukų“ ir „Kodėlčiukų“ grupių vaikų laukė labiausiai jaudinanti kelionė – „Vyturėlio“ priešmokyklinukai išlydėti į mokyklą. Darželio direktorė Violeta kiekvienam įteikė dokumentą, oficialiai patvirtinantį vyriausiųjų vyturėlių išvykimą. Su pasididžiavimu, džiaugsmu ir ilgesiu visa „Vyturėlio“ bendruomenė į naują gyvenimo kelią išlydėjo 35 būsimus pirmokus.

Nuoširdžiai dėkojame šventės organizatoriams – kelionių agentūros įkūrėjams. Ypatingas padėkas skiriame šventės vedėjams, „Vyturėlio“ bendruomenės nariams – mamai Gretai ir tėčiui Irmantui – jūs buvote puikūs! AČIŪ visiems šventės dalyviams, sutikusiems kartu leistis į svajonių vasarą. Labai tikimės, kad ji visiems tokia ir bus. O būsimiems pirmokams ir jų tėveliams naujajame etape linkime daug naujų patirčių, atradimo džiaugsmo ir kuo didžiausios sėkmės! Gražios ir saugios vasaros visiems!