Biržų mokykla-darželis „Vyturėlis“

„Augame ateities kūrėjais!“

Norway Grant projekto renginys ,,Šeimų forumas“

Gegužės 19 dienos rytmetį projekto dalyviai kartu su savo tėveliais rinkosi ne į eilinę krepšinio treniruotę, o į sportinį renginį „Šeimų forumas“.

Susirinkusius pasveikino trenerė Monika ir pasidalino mintimis  apie  pasiektus vaikų sportinius rezultatus.

Tėveliai, trumpam palikę sportininkus aikštelėje, klausėsi visuomenės sveikatos biuro specialistės Gabrielės paskaitos apie fizinio aktyvumo svarbą  vaikams, žiūrėjo  foto  ir video įspūdžius iš projekto dalyvių treniruočių, sportinių renginių. Kadangi mūsų įstaiga priklauso aktyvių mokyklų tinklui, direktorė Violeta Stancikienė papasakojo  apie mokykloje vykdomus sportinius projektus. Vėl sugrįžę į sporto aikštelę, tėveliai  stebėjo, kaip jaunieji  krepšininkai atlieka sportines užduotis,  tobulina  įvairius  krepšinio technikos elementus, į žaidimus įjungia išmoktus veiksmus su kamuoliais. Visi labai džiaugėsi  vaikų gebėjimais, puikiu bendravimu  ir bendradarbiavimu  kartu  įveikiant iššūkius.

Pasidžiaugę buvimu komandoje, kupini  gerų įspūdžių ir emocijų, išsiskirstėme iki kitų susitikimų.

Read More

Šeimos šventė ,,Stiprūs visi kartu“

Gegužės 23 dieną mūsų didelė bendruomenė susirinko į tradicinę Šeimos šventę.

Šįkart vyko sportinė pramoga ,,Stiprūs visi kartu“. Susirinkusiuosius pasveikino direktorė Violeta Stancikienė,  vaikai –  eilėraščiu, įstaigos darbuotojos – šokiu. Grupių kapitonai gavo skiriamuosius ženklus, orientacinius žemėlapius ir visi iškeliavo į A. Dauguviečio parką ieškoti ,,pamestų“ dėlionės detalių. Užduotis visi atliko puikiai, dėlionė buvo sudėliota ir šventę užbaigėme bendrai atliekama daina ,,O mes vaikai“.

Labai dėkojame visiems, visiems, taip gausiai ir aktyviai dalyvavusiems renginyje, vaikams – už gražius piešinius ir darbelius, kurie papuošė įstaigos teritoriją.

Organizatorės

Read More

,,Kodėlčiukų“ išvyka į Kirkilus

„Kodėlčiukų“ grupės vaikai dalyvauja rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų ilgalaikiame projekte „Pažinkime gimtąjį Biržų kraštą“.

Šio projekto tikslas – domėtis ir pažinti gimtąjį Biržų kraštą, taikant patyriminio ir STEAM ugdymo strategijas. ,,Kodėlčiukai“ keliauja pėsčiomis arba važiuoja mokykliniu autobusiuku į vietas, kur galima pamatyti kuo daugiau ir įvairesnių tiltų. Ir ne tik pamatyti, bet juos nufotografuoti, suskaičiuoti ir išmatuoti, naudojant išmaniąsias technologijas.

Į Kirkilus vykome susipažinti su pontoniniais lieptais. Išsiaiškinome, kad pontoninis lieptas reiškia ,,plūduriuojantis“. Juos išmatavome žingsniais, išmaniuoju telefonu, apyranke.

Vaikai, keliaudami Kirkilų pažintiniu taku, apžiūrėjo „vabzdžių viešbutį“, „garsų gaudyklę“, užsuko į vaikų žaidimų aikštelę.

Sugrįžę į darželį vaikai dalinosi įspūdžiais, kas jiems labiausiai patiko. Nojui patiko tiltas po vandeniu, Mėtai – žaidimų aikštelė, Rugilei, Auksei – pontoninis lieptas, Militai – Kirkilų apžvalgos bokštas.

Mokytoja Sonata

Read More

Respublikinio projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės 2022” III etapo festivalis

Saulėtą gegužės 7 d. šeštadienio rytą  Biržų mokyklos-darželio “Vyturėlis” ugdytiniai Austėja, Liepa, Luknė, Anielius, Domantas, Taironas su tėveliais, mokytojomis Daiva ir Ovidija skubėjo į Panevėžyje vyksiantį projekto “Lietuvos mažųjų žaidynės 2022” III etapo festivalį.

Šiame festivalyje apsilankė ir projekto globėja Diana Nausėdienė, olimpinė čempionė Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK)  prezidentė Daina Gudzinevičiūtė. Su vaikais bendravo ir užsiėmimus stebėjo olimpinės dviratininkės Simona Krupeckaitė ir Olivija Baleišytė.

Festivalyje dalyvavo 33 ikimokyklinių ugdymo įstaigų komandos. Kiekviena komanda sudaryta iš 3 mergaičių ir 3 berniukų, gimusių 2016 m. Šventės metu komandos buvo kviečiamos išbandyti jėgas sportinėse rungtyse, kuriose dalyviai bėgiojo, šuoliavo, laipiojo, treniravo pusiausvyrą ir žaidė skirtingus judesius lavinančius žaidimus. Visi dalyviai buvo paskelbti nugalėtojais, visiems vaikams ir pedagogams buvo įteikta taurė, medaliai ir atminimo dovanėlės. Ne tik vaikai bet ir jų tėveliai patyrė daug džiugių emocijų.

Mokytojos Daiva ir Ovidija

Read More

Festivalis ,,Skambėk, dainele, Radviliškiui“

Balandžio mėnesio paskutinį savaitgalį vyko tarptautinis ikimokyklinių įstaigų ugdytinių dainų festivalis ,,Skambėk, dainele, Radviliškiui“, kuriame mūsų įstaigos ugdytinė Elizabeta Tamuliūnaitė debiutavo su daina ,,Aguonos“. Mergaitę festivaliui ruošė meninio ugdymo mokytoja Vaiva Četkauskienė.

Read More

Respublikinis lietuvių liaudies dainų ir šokių festivalis ,,Sėjau rūtą“

Kaip ir kasmet Biržų miesto lopšelis – darželis ,,Genys“ organizavo respublikinį lietuvių liaudies dainų ir šokių festivalį ,,Sėjau rūtą“.

   Balandžio 27 dieną mūsų įstaigos ugdytiniai kartu su kitų ikimokyklinių įstaigų vaikais dalyvavo šiame festivalyje, kurio metu šoko, dainavo, žaidė, vaišinosi gardžia koše bei smagiai leido laiką. Vaikus festivaliui ruošė meninio ugdymo mokytoja Vaiva Četkauskienė.

Read More
AllEscort