Biržų mokykla-darželis „Vyturėlis“

„Augame ateities kūrėjais!“

Sportinės varžybos Mokytojada 2022

Spalio 6 d. Biržų Atžalyno pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centro organizuojama Mokytojada. Šiose varžybose savo jėgas išbandė ir Vyturėlio mokytojų komanda. Mega ridenimas, Vėliavėlės ataka, Taikinys, Piramidė, Saulutė, Duobučių lietus – tai rungtys, kurias dalyviams reikėjo įveikti šių metų Mokytojadoje. Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad iš 12 dalyvavusių komandų Vyturėlio atstovės iškovojo ketvirtą vietą! O kur dar judėjimo nauda sveikatai ir smagiai praleistas laikas!

Read More

Šventinis koncertas mokytojoms

Šiandien, spalio 5 dieną, mažieji vyturiukai savo mylimoms mokytojoms dovanojo šventinį koncertą „Aš noriu tau palinkėti”.

Read More

Bėgimo varžybos

Rugsėjo 29 d. Biržų miesto stadione vyko kasmetinės bėgimo varžybos P. Karoblio taurei laimėti. Šiose varžybose kartu su beveik 700 kitų dalyvių savo jėgas išbandė ir ,,Vyturėlio“ komanda, sudaryta iš ,,Kodėlčiukų“ ir ,,Spinduliukų“ grupių vaikų. Varžybų metu bėgikai atskirose mergaičių ir berniukų grupėse turėjo įveikti 300 m ilgio distanciją. Labai džiaugiamės, kad visi ,,Vyturėlio“ komandos bėgikai trasą įveikė sėkmingai! Sportininkai į darželį grįžo pasipuošę spindinčiais medaliais ir su pačiomis puikiausiomis nuotaikomis. Juk bėgdami ne tik stipriname savo sveikatą, bet ir smagiai leidžiame laiką lenktyniaudami!

Read More

Europos judumo savaitė „Vyturėlyje“

Rugsėjo 19-23 d. Biržų mokykloje-darželyje „Vyturėlis“ vyko Europos judumo savaitė „Bendrauk lengviau“. Šios savaitės metu ypatingas dėmesys buvo skirtas fizinio aktyvumo ir ekologinio ,,mąstymo“ skatinimui. Todėl visą savaitę ,,Vyturėlis“ ypač daug sportavo, keliavo, važiavo ir draugavo!

„Šnekučių“ grupės vaikai vyko į Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centro salę, kurioje kartu su Biržų lopšelio-darželio „Drugelis“ vaikais dalyvavo sportinėje pramogoje „Draugystės takeliu sportuojame kartu“. „Kodėlčiukų“ grupės ugdytiniai vyko į Biržų autobusų stotį. „Spinduliukai“ keliavo į Velniakalnį. O abiejų šių grupių vaikai kartu apsilankė ir A. Podėnienės sodyboje. Darželio sportininkų komanda, dalyvaujanti NORWY GRANT projekte, vyko į Kaune vykusią futbolo šventę su FC Hegelmenn komanda.

Visa darželio bendruomenė dalyvavo RIUKKPA organizuojamoje respublikinėje akcijoje „Rieda ratai rateliukai“. Vaikai buvo skatinami į darželį atvykti dviračiais, paspirtukais, balansiniais dviratukais ar kitomis aplinką tausojančiomis transporto priemonėmis. Šios akcijos metu buvo suteikta galimybė aplink darželį pasivažinėti ir velomobiliais! Visi darželio vaikai savo vikrumą ir ištvermę demonstravo dalyvaudami bendroje mankštoje, bėgdami aplink darželį, lauko erdvėse kartu su mokytojomis žaisdami judriuosius žaidimus.

Į judumo savaitės renginius buvo įtraukti ne tik vaikai, bet ir darželio darbuotojai. Jų kabinetuose įprastas kėdes pakeitė gimnastikos kamuoliai, visą savaitę buvo siūloma savo darbo vietoje atlikti individualias mankštas, naudojant skirtingus sportinius reikmenis (pasipriešinimo gumas, mankštos kamuolius, balansines lėkštes ir pan.). Bendruomenės darbuotojai dalyvavo ir treniruotėje, surengtoje Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centro treniruoklių salėje. Taip pat aktyviai laiką leido išvykę į Kemerių raisto pažintinį taką Latvijoje.

Judumo savaitę vainikavo vaikų piešinių paroda „Mums, vaikams, rūpi pasaulio ateitis“. Kūriniuose vaizduojamos ne tik visiems gerai žinomos, bet ir vaikų sukurtos fantastinės, aplinką tausojančios, transporto priemonės.

 

 

 

 

 

 

 

Read More

Akcija „Rieda ratai rateliukai“

Rugsėjo 22 dieną Biržų mokykloje-darželyje “Vyturėlis” vyko akcija “Rieda ratai rateliukai”. Akciją pradėjo administracijos darbuotojos velomobiliu apvažiuodamos aplink darželį. Vaikai ir  kiti bendruomenės nariai darželio stadione atliko  mankštą. Didžiausia staigmena vaikams buvo į darželį atvykstanti velomobilių kolona. Kiekvienas turėjo galimybę pavažiuoti šia transporto priemone – velomobiliu. Vėliau vaikai  žaidė įvairius judriuosius žaidimus, važinėjo dviračiais ir paspirtukais,  įveikdami kliūčių ruožus. Tiek maži, tiek dideli patyrė daug džiugių emocijų.

Read More

NORWAY GRANT projekto dalyvių išvyka į Kauną

Lietuvos Specialiosios  olimpiados  komitetas Biržų  mokyklos  – darželio „Vyturėlis“ projekto dalyvius pakvietė  dalyvauti LFF Kauno treniruočių centro stadione vyksiančiame Sporto renginyje, kur  dalyvavo  ir kitų   Lietuvos mokyklų  bei darželių atstovai, dalyvaujantys šiame projekte.

Rugsėjo  22 d.  dešimties dalyvių komanda su pedagogėmis išvyko  atstovauti mūsų mokyklai. Padedami Hegelmann klubo futbolininkų vaikai atliko sportines užduotis su futbolo elementais, žaidė mini futbolą. Visi  grįžo pilni įspūdžių, su nauja patirtimi ir apdovanojimais.

Įspūdžiai  iš gražaus renginio matosi foto nuotraukose…

Read More

Išvyka į patefonų muziejų

Artėjant Tarptautinei muzikos dienai, „Kodėlčiukų“ ir „Spinduliukų“ grupių vaikai aplankė A.Podėnienės kaimo turizmo sodyboje esantį patefonų muziejų. Čia susipažino su patefonų rūšimis, jų veikimo principu, klausėsi muzikos, pasakos „Voro vestuvės bei smagiai leido laiką.

Read More